fbpx

Машки работни панталони со прерамки

ден1,400.00

 • Изработена од KLOPMAN® материјал COMBAT WATER REPELL – RIPSTOP
 • Водоотпорни
 • Состав 65% Polyester, 35% Cotton – 250 g/m²
 • Растегливи прерамки со штипки за прицврстување
 • Растеглив материјал од двете страни на половината
 • Двоен џеб на градите од кој еден е со патент YKK
 • Два предни џебови
 • Еден заден џеб
 • Џеб за двоен линијар
 • Страничен џеб со капак и џеб за паметни телефони
 • Џебови на колена за подлога
 • Рефлектирачки траки 3M
 • Регулар фит
SKU: Не е достапно Категорија
 • Изработена од KLOPMAN® материјал COMBAT WATER REPELL – RIPSTOP
 • Водоотпорни
 • Состав 65% Polyester, 35% Cotton – 250 g/m²
 • Растегливи прерамки со штипки за прицврстување
 • Растеглив материјал од двете страни на половината
 • Двоен џеб на градите од кој еден е со патент YKK
 • Два предни џебови
 • Еден заден џеб
 • Џеб за двоен линијар
 • Страничен џеб со капак и џеб за паметни телефони
 • Џебови на колена за подлога
 • Рефлектирачки траки 3M
 • Регулар фит
Големина

48, 50, 52, 54, 56

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Машки работни панталони со прерамки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Shopping Cart