fbpx

Престилка за готвачи-сива

ден350.00

  • Состав: 65% Polyester, 35% Cotton – 215 g/m²
  • Ремен на вратот прилагодлив со копчиња
  • Еден џеб на средината
  • Начин на одржување 95° – BOILING WASH (NORMAL PROCESS)

Availability: 26 на залиха

Категорија
  • Состав: 65% Polyester, 35% Cotton – 215 g/m²
  • Ремен на вратот прилагодлив со копчиња
  • Еден џеб на средината
  • Начин на одржување 95° – BOILING WASH (NORMAL PROCESS)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Престилка за готвачи-сива”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Shopping Cart