fbpx

Машки работни панталони CRF-X

ден1,300.00

 • Изработена од KLOPMAN® материјал
 • Состав 65% Polyester, 35% Cotton – 245 g/m²
 • Два предни џебови
 • Еден заден џеб
 • Џеб за двоен линијар
 • Страничен џеб со капак и џеб за паметни телефони и држач за пенкало
 • Џебови на колена за подлога
 • Рефлектирачки траки 3M
 • Регулар фит
SKU: Не е достапно Категорија
 • Изработена од KLOPMAN® материјал
 • Состав 65% Polyester, 35% Cotton – 245 g/m²
 • Два предни џебови
 • Еден заден џеб
 • Џеб за двоен линијар
 • Страничен џеб со капак и џеб за паметни телефони и држач за пенкало
 • Џебови на колена за подлога
 • Рефлектирачки траки 3M
 • Регулар фит
Големина

48, 50, 52, 54, 56, 58, 60

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Машки работни панталони CRF-X”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Shopping Cart