fbpx

Престилки за готвачи

ден350.00

  • Состав: 65% Polyester, 35% Cotton – 215 g/m²
  • 125 x 100 cm
  • Начин на одржување 95° – BOILING WASH (NORMAL PROCESS)
SKU: Не е достапно Категорија
  • Состав: 65% Polyester, 35% Cotton – 215 g/m²
  • 125 x 100 cm ; 100 x 100 cm
  • Начин на одржување 95° – BOILING WASH (NORMAL PROCESS)
Боја

Italy, Germany, Црна/Црвена, Црна/Плава, Тегет/Црвена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Престилки за готвачи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Shopping Cart