fbpx

Работен елек црн/royal

ден1,000.00

 • Изработена од KLOPMAN® материјал COMBAT WATER REPELL – RIPSTOP
 • Водоотпорен
 • Состав 65% Polyester, 35% Cotton – 250 g/m²
 • Скриен патент со YKK копчиња
 • Два џебови на градите со интегриран држач за пенкало и џеб за телефон
 • Два предни џебови
 • Еден внатрешен џеб
 • HI VIS Полар постава
 • Регулар фит
SKU: Не е достапно Категорија
 • Изработена од KLOPMAN® материјал COMBAT WATER REPELL – RIPSTOP
 • Водоотпорен
 • Состав 65% Polyester, 35% Cotton – 250 g/m²
 • Скриен патент со YKK копчиња
 • Два џебови на градите со интегриран држач за пенкало и џеб за телефон
 • Два предни џебови
 • Еден внатрешен џеб
 • HI VIS Полар постава
 • Регулар фит
Големина

48, 50, 52, 54, 56

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Работен елек црн/royal”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Shopping Cart